Przejdź do treści

Zgubiona lub ukradziona kula haka

Zgubiona lub skradziona kula haka holowniczego – co robić?


Kupiłeś samochód, który ma już zamontowany hak holowniczy, ale nie ma kuli? A może zgubiłeś kulę haka holowniczego lub została ona skradziona? Nie martw się, możemy pomóc Ci rozwiązać ten problem.

Problem zgubionego haka holowniczego dotyczy głównie posiadaczy rozłączanych haków holowniczych. Odłączany hak holowniczy jest niewątpliwie praktyczny, ponieważ kulę można łatwo zdemontować, gdy nie jest używana. Niestety, wiąże się to również z pewnym ryzykiem, ponieważ taka kula może zostać zgubiona lub nawet skradziona, jeśli nie jest wyposażona w urządzenie antykradzieżowe.

W takiej sytuacji, zamiast od razu kupować nowy hak holowniczy, skontaktuj się z nami, a my postaramy się znaleźć odpowiednią kulę do Twojego haka holowniczego. To samo dotyczy uszkodzonych głowic kulowych, np. w wyniku wypadku lub po prostu zużycia podczas użytkowania.

Liczba producentów zaczepów i rodzajów systemów zwalniania kuli może być przytłaczająca, nawet dla profesjonalistów. Z tego powodu pomagamy naszym klientom znaleźć odpowiedni hak holowniczy do ich pojazdu.

 

Join the conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *