Przejdź do treści

Stopnie TowStep, AccessStep oraz ImpactStep firmy Rhino

Łatwy dostęp i ochrona twojego pojazdu.

Produkty firmy Rhino oferują nam szereg wysokiej jakości stopni które nie tylko ułatwiają dostęp do pojazdów takich jak busy, pojazdy typu pick-up, dostawczaki oraz samochody ze skrzynią  ale jednocześnie zapewniając ochronę. W tym artykule przedstawimy wam modele TowStep, AccessStep oraz ImpactStep. Każdy z nich rozstał stworzony z myślą o spełnieniu oczekiwań każdego użytkownika.

TowStep – Dwustronny schodek z wypinaną częścią środkową

Rhino Towstep to idealne rozwiązanie dla pojazdów wyposażonych w hak holowniczy. Dzięki demontowanemu środkowemu stopniowi zapewnia łatwy dostęp do tylnej części pojazdu i pasuje do haków holowniczych z kulą flanszową. Instalacja jest prosta a produkt dostępny jest w wersjach z czujnikami parkowania oraz bez. Dzięki wyposażeniu w powierzchnię antypoślizgową, kątowi obrotu 110° i nośności 136 kg zapewnia komfort i bezpieczeństwo w każdych warunkach pogodowych.

AccessStep – Stopień dla pojazdów typu Pick-Up i dostawczych

Schodek Rhino AccessStep został zaprojektowany, aby umożliwić łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej furgonetek oraz pick-upów. Dostępny w wersjach dwu oraz trzyczęściowych, zapewniających jednolitą szerokość i wysokość, umożliwia wygodny dostęp do obu stron drzwi. Schodek ten charakteryzuje się antypoślizgową powierzchnią i łatwym montażem. AccessStep jako produkt jest praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem.

ImpactStep – Podest z systemem przeciwuderzeniowym

Stopień ImpactStep firmy Rhino łączy z sobą funkcjonalność oraz ochronę. Dzięki ruchomym wspornikom amortyzuje siłę uderzenia, drobnych kolizji i chroni pojazd przez niechcianymi kosztownymi naprawami. Podest, podobnie jak inne produkty Rhino, dostępny jest w wersjach z czujnikami parkowania oraz bez a także zapewnia prostą instalację w szerokiej gammie pojazdów.

Stopnie Rhino to świetny wybór dla profesjonalistów

Jeśli chcesz ułatwić sobie dostęp do pojazdu oraz zapewnić mu dodatkową ochronę, a także liczysz na łatwy montaż to świetnie trafiłeś. Produkty Rhino oferują odpowiednie rozwiązanie w postaci stopni TowStep, AccessStep oraz ImpactStep. Wszystkie te produkty możesz zakupić online w sklepach https://x-camping.ploraz allegro.pl i skorzystać z ich wyróżniającej się jakości i funkcjonalności

Towbars-online – twoi eksperci w poprawie komfortu w twoim pojeździe!

Join the conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *