Przejdź do treści

Innowacyjna ochrona zderzaka dla twojego pojazdu

Niezbędne dla wszystkich właścicieli samochodów

Zderzak pojazdu holowniczego jest często uszkadzany w drobnych wypadkach podczas podłączania lub odłączania przyczep. Może to być zarówno irytujące, jak i kosztowne. Na szczęście istnieje proste rozwiązanie, które skutecznie zapobiega takim uszkodzeniom.

Proste rozwiązanie na zadrapania i wgniecenia

Sklep internetowe oferują szeroką gamę produktów zaprojektowanych specjalnie w celu ochrony zderzaków przed drobnymi uszkodzeniami podczas podłączania i odłączania. Niezależnie od tego, czy jest to zderzak typu “gęsia szyja”, czy zderzak kołnierzowy, znajdziesz odpowiednią ochronę dla siebie.

Optymalna ochrona dla wszystkich typów pojazdów

Do haków holowniczych z kołnierzem polecamy przyciągający wzrok gumowy ochraniacz zderzaka w kolorze czerwonym. Ten miękki plastikowy ochraniacz zderzaka jest po prostu mocowany do złącza i nie tylko chroni zderzak przed zarysowaniami, ale także zapobiega obrażeniom w razie przypadkowego kontaktu ze złączem.

Osłona zderzaka jest dostępna w kolorze czarnym ze stali nierdzewnej lub malowana proszkowo na czarno w przypadku haków holowniczych z gniazdem kulowym. Łatwy montaż między hakiem holowniczym a głowicą kulową z kołnierzem, ten solidny ochraniacz jest odpowiedni do haków holowniczych z otworem 90 mm i zapewnia doskonałą przyczepność dzięki antypoślizgowej konstrukcji.

Zastosowania zapewniające optymalną ochronę

Niezależnie od tego, czy chodzi o holowanie przyczep, przyczep kempingowych czy samochodów kempingowych, nasze błotniki zapewniają niezawodną ochronę i są wszechstronne. W przypadku szczególnie ciężkich przyczep, centralne skrzydło ułatwia połączenie i skutecznie zapobiega uszkodzeniom.

Gdzie kupić?

Możesz kupić lub nabyć bezpośrednio na popularnych platformach sprzedażowych, takich jak Allegro czy Hak-hol. Istnieje wiele sposobów na znalezienie i zakup odpowiedniego zabezpieczenia dla Twojego pojazdu.

Podsumowanie

Ochraniacze zderzaków to niewielka inwestycja, która szybko się zwraca. Nie tylko chronią pojazd przed nieestetycznymi uszkodzeniami, ale także pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze na naprawach. Wyposaż swój pojazd w wysokiej jakości produkty i ciesz się bezpieczeństwem i komfortem, jakie oferują zderzaki.

Przeczytaj więcej o hakach holowniczych na naszym blogu.

Join the conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *