Przejdź do treści

Popraw wrażenia z jazdy za pomocą zawieszenia pneumatycznego dla Renault Master III

Witam na Towbars-Online, gdzie dowiesz się o wielu rzeczach związanych z akcesoriami samochodowymi. Dziś pragnę przedstawi zalety innowacyjnego rozwiązania dla posiadaczy busów Renault Master 3 generacji oraz samochodów kempingowych, zbudowanych na ich podstawie: zawieszenie pneumatyczne firmy XIMPLIO oferowanym ekskluzywnie przez sklep X-CAMPING. Jedyny w swoim rodzaju system pneumatyczny zawieszenia nie tylko poprawia komfort przemieszczania się, ale również zwiększa stabilność a za tym bezpieczeństwo jazdy.

Czym właściwie jest zawieszenie pneumatyczne?

Zawieszenie pneumatyczne znane jest głównie z podnoszenia komfortu jazdy i stabilności pojazdu. Zawodowi przewoźnicy doceniają również zdolności opuszczania oraz podnoszenia pojazdu, co nie tylko ułatwia załadunek i rozładunek pojazdu, ale pozwala również utrzymać pojazd w wymaganej wysokości. Wysokiej jakości zestaw pneumatyki XIMPLIO dostosowany został z myślą o Renault Master III w każdej wersji np. furgon, skrzynia, wywrotka a także popularne kampery takie jak Adria, Benimar, Challenger, Etrusco czy też Rimor.

Modułowy i hermetyczny układ zawieszenia

System zawieszenia pneumatycznego XIMPLIO wyróżnia się modułową konstrukcją. Pozwala to na rozbudowanie systemu w każdym momencie w poduszki pneumatyczne, stworzone metodą CNC mocowania, system dwuobwodowy a także silną sprężarkę. Jakość premium zawieszenia pneumatycznego XIMPLIO, gwarantuje utrzymanie trwałości oraz niezawodność w każdych warunkach. Zawdzięczane jest to solidnym łączeniom śrub oraz wytrzymałym przewodom.

Jakość i certyfikaty jakości i bezpieczeństwa

Certyfikaty homologacji uzyskane przez zawieszenie pneumatyczne XIMPLIO potwierdzają jego jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Miechy zastosowane w zestawie w rozmiarach 6 lub 8 cali mają imponującą siłę podnoszenia i wysoki udźwig. Dzięki temu są w stanie utrzymać ciężar aż do 4100 kg, w samochodzie do 3,5t. Dzięki tym certyfikatom uproszczony jest również proces rejestracji, co zapewnia spokój podczas montażu i korzystania z zestawu.

Podsumowanie

Już dziś możesz odkryć zalety najwyższej jakości zawieszenia pneumatycznego XIMPLIO w twoim Renault Master trzeciej generacji. Popraw jakość i bezpieczeństwo jazdy za pomocą najlepszego zestawu zawieszenia dostępnego w sklepie X-CAMPING. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, zapraszam do kontaktu z wyspecjalizowanym zespołem Towbars Online. Osiągnij maksymalną przyjemność jazdy dzięki doposażeniu swojego pojazdu w zawieszenie pneumatyczne XIMPLIO!

Join the conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *